Mutlu Seneler

Mutlu Seneler

Mutlu Seneler

Herkese Merhabalar,
 
2020 için olumsuz ve kötü bahsedilen o kadar çok mesaj okuyorum ki :)) Benim için 2020 Temmuz ayına kadar uyuyarak, sonra uyanıp koşarak geçti. Son dört yıl içinde en çok çalışıp çabaladığım dönem oldu. Hepimizin hayatına farkındalıklar getirdi, değişik bir düzene sahip olduk, evet dışarıya çıkıp rahatça nefes alamamak ve sevdiklerimize sarılamamak çok zor olsa da, nihayet her bir yasağa uyum sağladık. Sevdiklerimiz elimizi bırakmadı, yanımızda olmak için her koşulu denedi ve yüzümüzü güldürecek anılara sahip olduk.
 
Veee 2020'nin bombası "Dijital" hepimizin hayatının başına geldi, yerleşti. Olmazsa olmaz dediğimiz bir çağa ayak basıyoruz. Emekleme devrini geçtik sanıyorum. Ve 2021 daha fazla değişiklik ve düzen getirmeye devam edecek gibi görünüyor.
 
Ben ve ekibim, iş ve çözüm ortaklarımla elimizden geldiğince siz değerli işletme ve kişisel marka sahiplerine hizmet vermeye çalıştık. Umarım gönül kıracak, üzecek, eksik kalan işleri geride bırakacak hiçbir şey kalmamıştır. Varsa yeni yılda daha çok çalışacağız ve hep birlikte üstesinden geleceğiz. Son bir kaç haftadır sevgili Habib Bey ile diğer ajanslar gibi "olmaz" kelimesini kullanmayıp "hallederiz" diyerek tüm istek ve sorunlara cevap vermeye, çözüm üretmeye odaklandık.  :) Bugün bile hala çalışmaya devam ediyoruz.
 
İşini severek yapmayan hiç kimse başarılı da olamaz, mutlu da! Çok şükür ben hem çok mutlu, hem bu yılı geçmiş yıllara oranla daha çok başarı ile kapatıyorum. Sizlerin varlığı, işbirliği, özverili davranışları ve saygın kişilikleriniz ile bana çok fazla güzellik kattınız. Büyüdüm, güçlendim, geliştim, öğrendim sayenizde... Hepinize minnettarım.
 
Bir insanın bu hayattaki en iyi anlatıcısı kendisidir! Bu nedenle ben önümüzdeki yıllarda hep mutlu, sağlıklı, keyifli, başarılı, çok güzel anılar anlatmak istiyorum.
Umarım bu güzel birliktelikler devam eder.
 


Saygım ve çokça sevgimle, hepimize güzel bir yıl olsun.

 

 

 

 

 

Bizi Arayın