Hakkımızda

Hakkımızda

"Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir" der; Angelique Arnauld.


2008 yılında Ulusal tv kanallarından başlayarak, gerek tv-radyo, gerekse yazılı basın reklam çalışmalarına, 2011 yılında tamamen dijital medya planlama ve dijital mecralarda her türlü çözüm ortaklığı yapmaya başladık. 

Kişisel ve kurumsal marka sahiplerine 2015 yılından bu yana Kalyoncu Teknoloji adıyla, ihtiyaca yönelik her türlü dijital mecralarda çözüm ortaklığı yapmaktayız. Butik hizmet anlayışımızla ekip olarak markanıza katkı sağlamayı amaçlamış ve en yüksek verimle çalışan dijital platformlar ve sürdürülebilir dijital işletmeler oluşturmanızı sağlıyoruz. 

Kısaca Kalyoncu Teknoloji olarak; Web Tasarım, Web Yazılım veya E-Ticaret siteleri ile başlayan süreçler gerek olduğu takdirde, kurumsal – mimari - yemek veya ürün fotoğrafı çekme, tanıtım filmleri oluşturma, etkinlik-fuar video çekimleri ve montaj hizmetleri sağlama,  içerik oluşturma, sosyal medya hesaplarını yönetme, Seo çalışmaları, dijital pazarlama çalışmalarını yürütmekteyiz. 

İyi bir yol haritası, doğru stratejiler oluşturarak markanızı geleceğe taşımak istiyoruz. 

 

 

Bizi Arayın