Web Yazılım

Web Yazılım

Web Yazılım

 

Web Yazılım, yapılması planlanan web sitelerinin tasarımlarında var olmasını istediğiniz tüm eklentilerin ve yönetiminin bir arada olması demektir. Kullanıcılar tarafından görünen bir de görünmeyen taraf vardır. Tasarımsal olan kısım kullanıcı ilgilendiren bölümdür, orada sitede var olan görselleri izlemek, içerikleri okumak, butonlarla istedikleri sayfalarda dolaşabilirler. Bir de arka planda çalışan ve sitenin beyni dediğimiz bölüm yazılım kısmıdır. Sitenin işleyişini, güncellemelerini, yenilikleri, güvenliğini bu bölümde kontrol ederiz.

 

Web yazılım çeşitleri için HTML kullanımı en kolay olan yazılımdır.  .Net, ASP, Classik ASP, PHP, Java Script gibi yazılım dilleri mevcuttur. Bunlar web sayfalarına değişik özellikler katmak için ortaya çıkmış dillerdir. Kullanıcı ve site arasında, site ve bankalar, kişilerin güvenliğini sağlayan entegrasyonlarda bu yazılımlar kullanılır. Kullanıcı ve sunucu arasında yer alan akışın korunması amacıyla geliştirilmiştir.

 

Web yazılım hizmetlerimizde standart bir şablona ihtiyaç duymadan, web tasarıma uyumlu hale gelen ve tüm eklentileri kontrol edebileceğimiz bir arka plan hazırlamaktayız. Gerek kurumsal, gerekse kişisel marka sahiplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kendi geliştirdiğimiz bir web yazılım ile bütünsel ihtiyaçlara çözüm üretebilmekteyiz. Web tasarım, web yazılım hizmetlerinin teslimatını yaptıktan sonra da geliştirmeye açık, güncellemeler hızlıca yapılabilmektedir.  Günümüzde dijital kullanımının artması sebebiyle özellikle mobil tarafta ziyaretçi sayıları her geçen gün artmaktadır. Normal masaüstü yazılımların responsive olarak uyarlanması, sadece tasarımsal değil, bunların web yazılım tarafında da uygulanabilir olması bizim için oldukça önemli. 

 

Size özel ve size özgü tüm yazılım çalışmaları için yılların tecrübesi ve referans çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz. Ne istediğinizi anlatın size çözümlerle geri dönelim.

 

 

 

 

 

 

Bizi Arayın