B2B & B2C Entegrasyon

B2B & B2C Entegrasyon

B2B & B2C YAZILIMLAR

B2B ( Business to Business ) işletmelerin mal veya hizmet gibi ürünlerini diğer işletmelere satmasını sağlayan web tabanlı E-ticaret yazılımlarıdır. Bu yazılımlar sayesiyle şirketlerin otomasyonu sağlanır. Tedarikçi, bayii ve müşterilerinin internetten tüm işlerini yürütüyor olması gerçekleştirilir. Bayi ziyaretleri yapabilir, sipariş alabilir ve ödemelerinizin hepsini taksitli veya nakit sistem üzerinden oluşturabilirsiniz. Dijital dünyanın sunduğu hızlı ve kolay işlemleri şirketlerinizde kullanarak sistemde açık vermeden ilerleyebilir ve geliştirebilirsiniz.

 

B2B yazılımlar sayesiyle zamandan, emekten ve personelden tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu yazılım ile satışlarınızı sistem üzerinden izleyebilirsiniz, stok depo yönetimi yapabilirsiniz, kazançlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu vesileyle lojistik, muhasebe, üretim ve pazarlama aşamalarından saniyeler içinde rapor alabilir ve istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.  7/24 çalışma olanağı sağlayan bu olanak ile çok daha fazla kişiye ulaşıp hizmet vermeniz mümkün.

 

B2C Yazılımlar (Business to Customer ) direkt son kullanıcıya satış yapabileceğiniz sistemlerdir. Üretici şirketlerin kendi oluşturacakları satış sitesi gibi, başka firmaların ürünleri alarak son kullanıcılara portallardan ya da sanal mağazalardan ulaşmak mümkün. Eskiden bayilik sistemlerinde her şey insan gücü, emek ve manuel şekilde işliyordu. Günümüzde dijitalleşmenin hızlanması ile online mağazalar ve satış kanalları ile masrafları azaltmak elimizde. Müşteriler internet üzerinden almak istedikleri ürünlerin karşılaştırmasını ve en uygun fiyatı saniyeler içinde öğrenmektedirler. Böyle olunca maliyetler rakiplerin çoğalması ile aşağıya düşmektedir. Son yıllarda dikkat ederseniz tüm bu koşulları iyi değerlendirerek fiziksel mağazacılık yerine küçük ofislerde birkaç kişi ile yürütülen büyük sanal mağazalarda iş yapmak olası hale geldi. Tüm şirketler için olmazsa olmaz bir zorunluluk oluşturmaktadır.  

 

Bizim ajans olarak hazırlamış olduğumuz e-ticaret yazılımımız kendimize ait olup, tüm bireysel veya kurumsal şirketlerin satış yapabilecekleri bir platform. Üstelik hepsinde toptan satış yapabilecekleri entegrasyon hazır kurulmuş durumda. Dilediğiniz zaman bu konuyla ilgili demo talep edebilirsiniz.

 

 

 

Bizi Arayın