Kurumsal Siteler

Markanızın İnternet Ortamındaki İmajını Biz Tasarlayalım.

Seo Uyumlu, Çoklu Dil Seçeneği, Kolay Kullanımlı Yönetim Paneli,

Ücretsiz Destek ve Eğitim ile Yanınızdayız.

Web Tasarım

 

Web Tasarım sitesi günümüz gelişen teknolojisi ile firmaların ve markaların genel ihtiyacı haline gelmiştir. Dijital dünyada yer almak için ve her geçen gün büyüyen pazarda yer almak mecburi hale gelmektedir.

 

Ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak, hedef kitlenize ulaşmak artık çok kolay. Sektörünüze en uygun tasarımı hazırlamak, kurumsal kimliğinize uygun yapıyı oluşturmak, hızlı açılan ve ziyaretçileri etkileyecek sayfalar ile kolay kullanıma sahip yönetim paneli ile vitrini en iyi şekilde gösterebiliriz.  Ürün ve içeriklerini kendiniz çok kolay bir şekilde değiştirebilir, sitenizi yenileyebilir ve sürekli aktif bir hale getirebilirsiniz.

 

Profesyonel Web Tasarım

 

Web Tasarımı hazırlarken teknolojinin yeniliklerini kullanmak ve bunu en iyi şekilde kullanarak zamanın gerektirdiği yazılımları hazırlamak en iyi bildiğimiz iş. Görsel olarak gelen ziyaretçiyi iyi karşılayan tasarımına ilave olarak, seo uyumlu, sayfa isim yapıları, başlıklar, meta etiketleri, bağlantılar ve optimizasyonları yapıldıktan sonra her anlamda hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Mobil Uyumlu

 

Günümüzde artık mobil kullanıcı sayının artması ile web sitelerinin uyumlu olması zorunlu hale gelmiştir. Cep telefonu, tabletlerden sitenize gelen ziyaretçilerin uygun bir şekilde karşılanması için mobil uyumlu hazırlanmaktadır.

 

Web sitesi içinde yer alan yazıların ekranlarına uyumlu olarak rahat okumaları ve galeri sayfalarını rahatça inceleyebilmeleri için önem taşımaktadır. Konusunda uzman yazılımcı ekibimiz tarafından tüm kontrolleri yapılarak teslim edilmektedir.

 

Sektörde farkınızı belli edecek, müşterilerinize tanıtım ve reklamınızı yapabileceğiniz, dünyaya firmanızın kapılarını açabileceğiniz kurumsal web siteniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.